HakkımızdaMarSUN Solar, Marsan Marmara Holding A.Ş.’nin 35 yılı aşkın tecrübesi ile holding bünyesinde önemli bir atılım olarak, 2016 yılında Kocaeli İMES Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur.

Firma olarak ürünlerimiz ile sektörde farklılık yaratmayı ve yüksek verimlilik oranlarımız ile Türkiye’de ve dünyada fotovoltaik enerjiyi, elektrik üretiminde en uygun opsiyonlardan biri haline getirmeyi amaçlamaktayız.

Halihazırda sahip olduğumuz 200 MW’lık kapasitemizi, kısa vadede iki buçuk katına çıkararak 500 MW üretime ulaşmayı, orta vadeli yatırım planımız olarak ise 1 GW’a çıkarmayı hedeflemekteyiz. Yalnız kapasite artırımı ile sınırlı kalmayıp, fason üretimimiz ve var olan satışlarımıza, Afrika ile Amerika kıtalarında yeni pazarlar eklemeyi amaçlıyoruz.

Son teknolojiyi takip eden firmamız; alanında uzman ve teknik yetkinliğe sahip kadrosu ile her geçen gün sektörde daha da tanınır hale gelmektedir. Çin, Tayvan, Hollanda ve Türkiye’den bir araya gelen ekibimizle birlikte, çok kültürlü yapımız sayesinde sürdürdüğümüz projelere ve sektöre farklı bakış açılarıyla yaklaşma imkanını elimizde bulundurmakta; bunun tüm avantajlarından faydalanmaktayız.

Üretimimiz sayesinde; ülkemizin enerjide dışa bağımlılığını azalması ve dünya genelinde sıfır emisyon odaklı, çevre dostu enerji üretiminin sağlanması için inançla çalışmalarımıza devam ediyor, sürdürülebilir geleceğin tahmin edilenden de yakında olduğuna inanıyoruz.